Konferencje - Instytut Filologii Wschodniosłowiańskiej UwB

Przejdź do treści

Menu główne:

Konferencje - Aktualności
Konferencje
Katedra Rosyjskiej Literatury Współczesnej Uniwersytetu w Białymstoku mają zaszczyt zaprosić na  Международная научная конференция "МУСУЛЬМАНСКИЙ ВОСТОК В ВОСТОЧНОСЛАВЯНСКИХ И ЮЖНОСЛАВЯНСКИХ ЛИТЕРАТУРАХ", 17-18 ноября 2017 года, г. Белосток (ПОЛЬША).
Mezdunarodna naucna konferencija "MUSLIMANSKI ISTOK U ISTOCNOSLOVENSKOJ I JUZNOSLOVENSKOJ KNJIZEVNOSTI", 17. i 18 novembra 2017, Bialistok (Polska).


Katedra Rosyjskiej Literatury Dawnej i Katedra Filologii Białoruskiej Uniwersytetu w Białymstoku mają zaszczyt zaprosić na  Międzynarodową Konferencję Naukową TOPOS DOMU W LITERATURACH WSCHODNIOSŁOWIAŃSKICH, która odbędzie się w dniach 11-12 maja 2017 r. w Białymstoku.


Katedra Językoznawstwa Wschodniosłowiańskiego Uniwersytetu w Białymstoku ma zaszczyt zaprosić na organizowaną 16-17 października 2017 IV  Międzynarodową Konferencję  z  cyklu  Pogranicza:  kontakty  kulturowe,
literackie, językowe.
Szczegółowe dane o konferencji zawarte są w - zaproszeniu.Katedra Rosyjskiej Literatury Dawnej i Katedra Filologii Białoruskiej Uniwersytetu w Białymstoku mają zaszczyt zaprosić na  Międzynarodową Konferencję Naukową TOPOS DOMU W LITERATURACH WSCHODNIOSŁOWIAŃSKICH, która odbędzie się w dniach 19-20 maja 2016 r. w Białymstoku.

>> program konferencji
Katedra Współczesnej Literatury Rosyjskiej Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu w Białymstoku ma zaszczyt zaprosić Państwa na Międzynarodową Konferencję Naukową ESTETYCZNE MODELE LITERATURY ROSYJSKIEJ II:  ESTETYKA I ŚWIATOPOGLĄD, która odbędzie się 2-3 grudnia 2016 r. w Białymstoku. 
Instytut Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu w Białymstoku wraz z Grodzieńskim Uniwersytetem im. Janki Kupały zaprasza do uczestnictwa w III Międzynarodowej Konferencji Naukowej z cyklu W KRĘGU PROBLEMÓW ANTROPOLOGII LITERATURY, która odbędzie się w dwóch etapach w dniach 19-23 września 2016 r.: 19-21 września w Grodnie, a 22-23 września w Białymstoku. Mogą Państwo wziąć udział w jednym z etapów konferencji (1 referat i 1 publikacja) lub w dwóch etapach (2 odrębne referaty i 2 publikacje). Temat konferencji w Białymstoku: ANTROPOLOGIA PRZYSZŁOŚCI. LITERACKIE OBRAZY FUTUROLOGICZNE NA PRZESTRZENI DZIEJÓW.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego